به وب‌سایت لایف اند می خوش آمدید.

سیاست‌های حریم شخصی

کلیه اصول و رویه‏ لایف اند می منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مشتریان است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط می باشد. لایف اند می متعهد می‌شود به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
توجه داشته باشید که ثبت سفارش در وب‌سایت نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین لایف اند می از سوی کاربر است.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط وب‌سایت لایف اند می جزئی از اموال این مجموعه محسوب می‏‌شود و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط وب‌سایت لایف اند می و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد.

عضویت

عضویت در وب‌سایت لایف اند می رایگان است. کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
تنها سایت رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی www.lifeandme.netمی باشد. وب‌سایت لایف اند می هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از مورد ذکر شده ندارد.

ثبت، پردازش و سفارش

پردازش سفارشات فقط در روزهای کاری صورت می‌گیرد. روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است.
وب‌سایت لایف اند می برای خرید، اطلاعاتی مانند شماره های تماس، آدرس و … را از کاربران درخواست می کند.کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است. همچنین، مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند واگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
با توجه به ثبت سیستمی سفارش، به هیچ عنوان امکان صدور فاکتور مجدد یا تغییر مشخصات آن وجود ندارد. بنابراین لازم است مشتریان هنگام ثبت سفارش، نسبت به این مساله دقت لازم را داشته باشند.
خریدار پس از تائید سفارش خرید نمی‌تواند درخواست انصراف سفارش دهد.
تحویل سفارش در اماکن عمومی امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.
تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه، اتفاقات غیرقابل پیش بینی و خارج از اراده ، وب‌سایت لایف اند می هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
همچنین کاربر موظف است در پس از دریافت سفارش خود، با ورود به حساب کاربری، اطلاعات مندرج برروی کیت را ثبت نماید. و انجام مراحل ثبت و دریافت گزارش منوط به تکمیل اطلاعات کاربر خواهد بود.

برگشت کالا

خریدار موظف است هنگام دریافت پکیج از مامور پست یا پیک یا مسئول حمل و نقل کاملاً آن را بررسی و در صورت مشاهده هرگونه آسیب دیدگی ،خرابی بسته بندی از قبول آن خودداری کند.
فروشنده مسئولیت معیوب بودن ظاهر و بسته کالا را بعد از دریافت کالا توسط خریدار به عهده نمی‌گیرد. پکیج خریداری شده توسط خریدار غیر قابل عودت (برگشت) می باشد.

پشتیبانی

ما در مجموعه لایف اند می با پشتیبانی از ساعت ۹ صبح الی ۱۸ بعد ازظهر روزهای کاری شما را تنها نخواهیم گذاشت و تمامی سوالاتتان در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخ داده می‌شود. در صورت تمایل به انتقاد یا پیشنهاد غیرتلفنی می‌توانید از صفحه تماس با ما استفاده کنید.
همچنین لایف اند می موظف است به صورت دائمی و مادام‌العمر به تمامی کاربران، خدمات پس از فروش و پشتیبانی ارائه دهد.