700هزار تومان تخفیف ویژه همراهان آکو

با تهیه گزارش تغذیه و روانشناسی و تناسب اندام، گزارش دفترچه دستور غذایی شخصی سازی شده(ژنوپلیت) را هدیه دریافت کنید!

ثبت سفارش فقط با پرداخت 1.000.000 تومان ویژه همراهان آکو و الباقی پرداخت در 2 یا 3 قسط

تمامی گزارش ها به صورت نسخه چاپی برای شما ارسال می گردد.

تست ژنتیکی لایف اند می چیست؟

لایف اند می، ثمره سال ها برنامه ریزی، تحقیق، تلاش و تجربه متخصصانی است که دنیای اسرارآمیز ژنتیک را با حال خوب شما گره زده اند. از همین رو نگاه لایف اند می به تک تک شما متفاوت و متمایز است. این مجموعه سعی دارد دغدغه حال خوب روحی و جسمی شما را رفع کند تا به جای آزمون و خطاهای مکرر برای تجربه زندگی بهتر رگ خواب بدنتان را یک بار برای همیشه کشف کنید و به واسطه آن، تمام عمر از نعمت سلامتی بهره مند شوید.

ما در شرکت پردازش بنیان سلامت کارا، با نام تجاری LifeandMe، با همت گروهی از متخصصین و به کارگیری جدیدترین تکنولوژی ها و انتقال دانش از پیشرفته ترین مراکز تحقیقاتی دنیا، امکان شناخت ویژگی های ژنتیکی و تغییر سبک زندگیتان را فراهم می سازیم.

گزارش تغذیه

گزارش ژنتیکی تغذیه لایف اند می با بررسی ریسک ژنتیکی شما در موارد نظیر چاقی/لاغری، چربی خون، میل به مصرف میان وعده، کمبود ویتامین D، کافئین، لاکتوز، سلیاک، کمبود کلسیم، فولات، فقر آهن، کمبود سدیم، کمبود ویتامین B12، کمبود ویتامین A، میزان چربی کل بدن، غلات کامل… به شما در داشتن رژیم و سبد غذایی سالمتر کمک می کند. با در دست داشتن این گزارش جامع دیگر نیازی به تست ژنتیکی لاغری نخواهید داشت.

گزارش روانشناسی

شده تا به حال خشم غیر قابل کنترلی را تجربه کرده یا با بی خوابی دست و پنجه نرم کنید؟ بیشتر دوست دارید که تنها باشید یا از بودن در جمع لذت می برید؟ دلیل این موارد می تواند نهفته در ژن شما باشد. گزارش روانشناسی لایف اند می ریسک ژنتیکی خشم، بی خوابی، تاخیر در رضایتمندی، لذت جویی، توانایی های شناختی، عملکرد حافظه و میل به تنهایی را در شما بررسی می کند.

گزارش ورزش و تناسب اندام

اگر قصد انجام فعالیت ورزشی به صورت حرفه ای دارید چه رشته ای برای شما مناسب است؟ یا اگر صرفا می خواهید سلامت جسمی خود را حفظ کنید بهتر است بدنسازی را انتخاب کنید یا کوهنوردی؟ در گزارش ورزش و تناسب اندام، ناگفته‌های ژنتیکی از عضلات و قلب شما را در مؤلفه‌هایی نظیر قدرت عضلانی، استقامت عضلانی، توانایی هوازی، ریسک مصدومیت و ریکاوری بازگو می‌کنیم.

دفترچه آشپزی ژنوپلیت

ژنوپلیت، دفترچه دستور غذایی شخصی سازی شده است. در گزارش تغذیه لایف اندمی ۱۵ مولفه ژنتیکی بررسی و وضعیت شما در آن ها مشخص می شود.
ژنوپلیت، با توجه به وضعیت ژنتیکی و فعلی شما در مولفه ها، به شما غذاهایی متناسب با وضعیتتان ارائه می دهد.علاوه بر پیشنهاد غذایی، نوع و میزان مواد اولیه برای هر غذا به شما بسته به شرایطتان و به صورت منحصر به فرد گفته می شود و سپس دستور و روش پخت آن غذا ذکر می شود.

درخواست مشاوره رایگان

نام و نام خانوادگی(Required)

لایف اند می چیست؟

تست ژنتیکی لایف اند می، با همت تیم متخصص و به کارگیری جدیدترین تکنولوژیها و انتقال دانش از پیشرفته ترین مراکز تحقیقاتی دنیا، امکان شناخت ویژگی های ژنتیکی و تغییر سبک زندگیتان را فراهم می سازد.
این تست، با استخراج DNA از نمونه بزاق شما، تحلیل داده‌های حاصل از آن و ارائه گزارشات شخصی سازی شده، به شما برای داشتن سبک زندگی منحصر به فرد و بهبود سلامت جسم و روح کمک خواهد کرد.

بشنوید از سفر ژنتیکی دیگران!