«2میلیون تومان تخفیف ویژه»

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
100
تعداد باقیمانده
فرصت رو از دست نده!!
روز مادر

9.500.000 7.500.000

2 میلیون تومان تخفیف

پکیج هدیه روز زن+سوپرایز

شامل حوزه های

  • تاریخچه خانوادگی
  • تندرستی:تغذیه و تناسب اندام
  • پوست و زیبایی
  • نسل جدید خدمات (همراهی همیشگی)
  • سوپرایز:ژنوپلیت(دفترچه دستور غذایی شخصی سازی شده بر اساس ژنتیک)
  • کارت هدیه خانومی
  • ثبت سفارش فقط با پرداخت 1.000.000تومان تومان والباقی مبلغ در دو قسط ماهانه
خرید اقساطی هدیه

تست ژنتیکی لایف اند می چیست؟

تست ژنتیکی لایف اند می، با همت تیم متخصص و به کارگیری جدیدترین تکنولوژیها و انتقال دانش از پیشرفته ترین مراکز تحقیقاتی دنیا، امکان شناخت ویژگی های ژنتیکی و تغییر سبک زندگیتان را فراهم می سازد.
این تست، با استخراج DNA از نمونه بزاق شما، تحلیل داده‌های حاصل از آن و ارائه گزارشات شخصی سازی شده، به شما برای داشتن سبک زندگی منحصر به فرد و بهبود سلامت جسم و روح کمک خواهد کرد.

گزارش تاریخچه خانوادگی

تا به حال به این فکر کرده اید که اصالت شما از چه ملیت و نژادهایی تشکیل شده است؟ یا هنگام بررسی شجره نامه خانوادگی تان کنجکاو شده اید اجداد شما در طول تاریخ چه مسیر مهاجرتی را طی کرده اند؟ با تست ژنتیکی تبارشناسی لایف اند می به گذشته خود سفر کنید.
ما ترکیب اجداد شما را تنها با استفاده از اطلاعات موجود در DNA شما وپایگاه داده ای که شامل DNA تعداد زیادی از افراد با ملیت های مختلف که دارای اجداد ژنتیکی شناخته شده هستند، تعیین می کنیم و هر ناحیه از DNA شما را با DNA جمعیت های سراسر جهان مقایسه می کنیم. هنگامی که یک ناحیه از DNA شما با DNA مرجع از یک جمعیت اجدادی خاص با درجه اطمینان بالایی مطابقت داشته باشد، DNA شما به آن جمعیت اختصاص داده می شود.

گزارش روانشناسی

شده تا به حال خشم غیر قابل کنترلی را تجربه کرده یا با بی خوابی دست و پنجه نرم کنید؟ بیشتر دوست دارید که تنها باشید یا از بودن در جمع لذت می برید؟ دلیل این موارد می تواند نهفته در ژن شما باشد. گزارش روانشناسی لایف اند می ریسک ژنتیکی خشم، بی خوابی، تاخیر در رضایتمندی، لذت جویی، توانایی های شناختی، عملکرد حافظه و میل به تنهایی را در شما بررسی می کند.

گزارش تغذیه

گزارش ژنتیکی تغذیه لایف اند می با بررسی ریسک ژنتیکی شما در موارد نظیر چاقی/لاغری، چربی خون، میل به مصرف میان وعده، کمبود ویتامین D، کافئین، لاکتوز، سلیاک، کمبود کلسیم، فولات، فقر آهن، کمبود سدیم، کمبود ویتامین B12، کمبود ویتامین A، میزان چربی کل بدن، غلات کامل… به شما در داشتن رژیم و سبد غذایی سالمتر کمک می کند. با در دست داشتن این گزارش جامع دیگر نیازی به تست ژنتیکی لاغری نخواهید داشت.

گزارش پوست و زیبایی

هنوز به روتین پوستی ایده آلتان نرسیده اید؟ مصرف کرم های گران قیمت هم دردتان را دوا نکرده و پیری زودرس پوست از دغدغه های شماست؟ جالب است بدانید ژنتیک شما سن زیستی تان را تعیین می کند. گزارش پوست و زیبایی لایف اند می با بررسی مولفه های رنگدانه های پوست، پاسخ به آفتاب، کک و مک و نقاط آفتاب گرفتگی، اگزما، پسوریازیس، سلولیت و بافت پوست، رطوبت پوست، سن زیستی و خطوط اخم انتخاب درست روتین پوستی تان را ساده تر می کند.

گزارش ورزش و تناسب اندام

اگر قصد انجام فعالیت ورزشی به صورت حرفه ای دارید چه رشته ای برای شما مناسب است؟ یا اگر صرفا می خواهید سلامت جسمی خود را حفظ کنید بهتر است بدنسازی را انتخاب کنید یا کوهنوردی؟ در گزارش ورزش و تناسب اندام، ناگفته‌های ژنتیکی از عضلات و قلب شما را در مؤلفه‌هایی نظیر قدرت عضلانی، استقامت عضلانی، توانایی هوازی، ریسک مصدومیت و ریکاوری بازگو می‌کنیم.

دفترچه آشپزی ژنوپلیت

ژنوپلیت، دفترچه دستور غذایی شخصی سازی شده است. در گزارش تغذیه لایف اندمی ۱۵ مولفه ژنتیکی بررسی و وضعیت شما در آن ها مشخص می شود.
ژنوپلیت، با توجه به وضعیت ژنتیکی و فعلی شما در مولفه ها، به شما غذاهایی متناسب با وضعیتتان ارائه می دهد.علاوه بر پیشنهاد غذایی، نوع و میزان مواد اولیه برای هر غذا به شما بسته به شرایطتان و به صورت منحصر به فرد گفته می شود و سپس دستور و روش پخت آن غذا ذکر می شود.

درخواست مشاوره خرید هدیه

آدرس:

تهران، بزرگراه صیاد شیرازی، خیابان صنایع، خیابان گلزار، کوچه لادن شرقی؛ ۱۲متری ولیعصر، بن بست قائم، کارخانه نوآوری های وی

شماره تماس:

۰۲۱۸۸۰۲۳۸۷۴
۰۹۹۱۵۲۳۹۸۰۴