تخفیف ویژه روز دختر،
در کنار شما هستیم.

8.900.000 5.800.000 هزار تومان

گزارش پوست و تاریخچه خانوادگی به ارزش 3میلیون و 100 هزار تومان را هدیه دریافت کن.

فقط با پرداخت 1.700.000 ثبت سفارش کنید و مابقی در 3 قسط پرداخت کنید.

پخش ویدیو

تست ژنتیکی لایف اند می چیست؟

لایف اند می، ثمره سال ها برنامه ریزی، تحقیق، تلاش و تجربه متخصصانی است که دنیای اسرارآمیز ژنتیک را با حال خوب شما گره زده اند. از همین رو نگاه لایف اند می به تک تک شما متفاوت و متمایز است. این مجموعه سعی دارد دغدغه حال خوب روحی و جسمی شما را رفع کند تا به جای آزمون و خطاهای مکرر برای تجربه زندگی بهتر رگ خواب بدنتان را یک بار برای همیشه کشف کنید و به واسطه آن، تمام عمر از نعمت سلامتی بهره مند شوید.

ما در شرکت پردازش بنیان سلامت کارا، با نام تجاری LifeandMe، با همت گروهی از متخصصین و به کارگیری جدیدترین تکنولوژی ها و انتقال دانش از پیشرفته ترین مراکز تحقیقاتی دنیا، امکان شناخت ویژگی های ژنتیکی و تغییر سبک زندگیتان را فراهم می سازیم.

درخواست مشاوره رایگان

نام و نام خانوادگی(Required)

روانشناسی

راه رسیدن به آرامش را بیابید.

تغذیه

رژیم غذایی خود را به درستی انتخاب کنید.

پوست و زیبایی

روتین پوستی ایده آل خود را پیدا کنید.

غربالگری ناقلین

فرزند سالمتری داشته باشید.

ورزش و تناسب اندام

بدن خود را بهتر بشناسید.

تاریخچه خانوادگی

به گذشته خود سفر کنید.

گزارش های ژنتیکی لایف اند می به شما چه می گویند؟

گزارش تغذیه
تست ژنتیکی تغذیه لایف اند می با بررسی ریسک ژنتیکی شما در موارد نظیر چاقی/لاغری، چربی خون، میل به مصرف میان وعده، کمبود ویتامین D، کافئین، لاکتوز، سلیاک، کمبود کلسیم، فولات، فقر آهن، کمبود سدیم، کمبود ویتامین B12، کمبود ویتامین A، میزان چربی کل بدن، غلات کامل... به شما در داشتن رژیم و سبد غذایی سالمتر کمک می کند. با در دست داشتن این گزارش جامع دیگر نیازی به تست ژنتیکی لاغری نخواهید داشت.
گزارش تاریخچه خانوادگی
تا به حال به این فکر کرده اید که اصالت شما از چه ملیت و نژادهایی تشکیل شده است؟ یا هنگام بررسی شجره نامه خانوادگی تان کنجکاو شده اید اجداد شما در طول تاریخ چه مسیر مهاجرتی را طی کرده اند؟ با تست ژنتیکی تبارشناسی لایف اند می به گذشته خود سفر کنید. ما ترکیب اجداد شما را تنها با استفاده از اطلاعات موجود در DNA شما وپایگاه داده ای که شامل DNA تعداد زیادی از افراد با ملیت های مختلف که دارای اجداد ژنتیکی شناخته شده هستند، تعیین می کنیم و هر ناحیه از DNA شما را با DNA جمعیت های سراسر جهان مقایسه می کنیم. هنگامی که یک ناحیه از DNA شما با DNA مرجع از یک جمعیت اجدادی خاص با درجه اطمینان بالایی مطابقت داشته باشد، DNA شما به آن جمعیت اختصاص داده می شود.
ورزش و تناسب اندام
اگر قصد انجام فعالیت ورزشی به صورت حرفه ای دارید چه رشته ای برای شما مناسب است؟ یا اگر صرفا می خواهید سلامت جسمی خود را حفظ کنید بهتر است بدنسازی را انتخاب کنید یا کوهنوردی؟ در گزارش ورزش و تناسب اندام، ناگفته‌های ژنتیکی از عضلات و قلب شما را در مؤلفه‌هایی نظیر قدرت عضلانی، استقامت عضلانی، توانایی هوازی، ریسک مصدومیت و ریکاوری بازگو می‌کنیم.
روانشناسی
شده تا به حال خشم غیر قابل کنترلی را تجربه کرده یا با بی خوابی دست و پنجه نرم کنید؟ بیشتر دوست دارید که تنها باشید یا از بودن در جمع لذت می برید؟ دلیل این موارد می تواند نهفته در ژن شما باشد. گزارش روانشناسی لایف اند می ریسک ژنتیکی خشم، بی خوابی، تاخیر در رضایتمندی، لذت جویی، توانایی های شناختی، عملکرد حافظه و میل به تنهایی را در شما بررسی می کند.
این پوست و زیباییمحدودیت سنی داره؟
هنوز به روتین پوستی ایده آلتان نرسیده اید؟ مصرف کرم های گران قیمت هم دردتان را دوا نکرده و پیری زودرس پوست از دغدغه های شماست؟ جالب است بدانید ژنتیک شما سن زیستی تان را تعیین می کند. گزارش پوست و زیبایی لایف اند می با بررسی مولفه های رنگدانه های پوست، پاسخ به آفتاب، کک و مک و نقاط آفتاب گرفتگی، اگزما، پسوریازیس، سلولیت و بافت پوست، رطوبت پوست، سن زیستی و خطوط اخم انتخاب درست روتین پوستی تان را ساده تر می کند.
غربالگری ناقلین
امروزه بیماری های ژنتیکی در نوزادان رشد چشمگیری داشته است. تعداد اندکی از این موارد با انجام مشاوره ژنتیکی قبل از ازدواج یا غربالگری در دوران بارداری قابل تشخیص است. اما لایف اند می با یک تست ژنتیکی ساده، ریسک انتقال ۴۲ بیماری ژنتیکی به فرزندتان را شناسایی می کند. با گزارش غربالگری ناقلین از سلامت جنین و آینده کودکتان خاطر جمع باشید.

لایف اند می چیست؟

تست ژنتیکی لایف اند می، با همت تیم متخصص و به کارگیری جدیدترین تکنولوژیها و انتقال دانش از پیشرفته ترین مراکز تحقیقاتی دنیا، امکان شناخت ویژگی های ژنتیکی و تغییر سبک زندگیتون رو فراهم می کنه.
این تست، با استخراج DNA از نمونه بزاق شما، تحلیل داده‌های حاصل از اون و ارائه گزارشات شخصی سازی شده، بهتون برای داشتن سبک زندگی منحصر به فرد و بهبود سلامت جسم و روح کمک خواهد کرد.

بشنوید از سفر ژنتیکی دیگران!