گزارشات ژنتیکی روانشناسی
ژنتیک در بخش زیادی از ویژگی‌های شخصیتی- حتی آن هایی که به نظر تحت تاثیر محیط هستند- دخالت دارد.
ما به بررسی اطلاعات ژنتیکی شما در متغیرهای روان می‌پردازیم. در این گزارش، 7 ویژگی روانشناسی از نظر ژنتیکی بررسی می‌شود مثلا وضعیت ژنتیکی شما از نظر حافظه بررسی می‌شود، برای شما مشخص می‌کنیم از لحاظ ژنتیکی چقدر تمایل به تنهایی دارید و…
در نهایت طبق وضعیت ژنتیکی شما در هر مولفه به شما توصیه‌هایی خواهد شد.
با اطلاع از ویژگی‌های ژنتیکی در حوزه روان به چه چیز دست خواهید یافت؟

   پیشگیری در ابتلا به اختلالاتی که روان شما را تهدید می‌کند
   بررسی رفتار و اعمالی که به سلامت روان شما کمک می‌کند
   بررسی رفتار و عملکرد ذهن شما در موقعیت های مختلف نظیر خشم و تنهایی
   یافتن بهترین راهکارها برای حفظ و تقویت سلامت روان شما

مولفه ها کدامند؟

در این پکیج مولفه های زیر را بررسی و گزارش آن ها را در اختیار شما قرار می دهیم.

این پکیج شامل 7 مولفه است که با هدف آگاهی و بهبود وضعیت افراد در حوزه روانشناسی به آن ها ارائه می شود.

تاخیر در رضایتمندی
یکی از متغیرهای مهمی که می‌تواند موفقیت ما را تخمین بزند، توانایی شکیبایی و خویشتنداری ماست. در بررسی این مولفه به شما گفته می‌شود که تا چه اندازه، از نظر ژنتیکی توانایی صبوری برای رسیدن به خواسته‌هایتان را دارید و به لذت‌های آنی برای رسیدن به خواسته‌های بزرگ‌تر نه می‌گویید.
عملکرد حافظه
این مولفه میزان گرایش شما را برای داشتن حافظه‌ای قوی یا ضعیف می‌سنجد. این مولفه به سبب نقش بنیادینی که در بروز مشکلات مربوط به حافظه در سنین میانسالی دارد (همانند آلزایمر) بسیار مورد توجه پژوهشگران است.
بی‌خوابی
اختلالات مزمن خواب، به همراه بیماری‌های قلبی و متابولیکی، و اختلالات روانپزشکی علت مرگ و میر 25 تا 30% از بزرگسالان در سراسر جهان است و به همین روی شناسایی عوامل موثر بر اختلالات خواب اهمیت بالایی دارد. این مولفه احتمال روبرو شدن شما با بی‌خوابی را می‌سنجد.
توانایی‌های شناختی
توانمندی‌های شناختی شامل توجه و تمرکز، یادگیری، حل مساله، تصمیم‌گیری و چندین توانایی دیگر است، که برای رشد در جنبه‌های مختلف زندگی از اهمیت بالایی برخوردار است. در این مولفه به شما گفته می‌شود، که تا چه اندازه احتمال دارد توانایی‌های شناختی قوی و یا ضعیفی داشته باشید.
خشم
خشم یک کنش با ساختاری پیچیده، شامل تحریک‌پذیری، خصومت و رفتار پرخاشگرانه است. در بررسی این مولفه به شما نشان داده می‌شود که از نظر ژنتیکی تا چه میزان امکان دارد شما سریع و به دفعات بیش‌تر خشمگین شوید.
لذت‌جویی
به‌زیستی لذت‌جویانه تمایل افراد به حداکثر لذت بردن از زندگی و به حداقل رساندن رنج را نشان می‌دهد. این مولفه برایتان آشکار می‌کند، که تا چه اندازه به‌زیستی لذت جویانه در شما ریشه دارد.
تنهایی
از منظر عموم، احساس تنهایی بر اثر عوامل محیطی (به عنوان نمونه نارضایتی از کمیت یا کیفیت روابط) ایجاد می‌شود. این در حالی‌ست که پژوهشگران عوامل ژنتیکی را نیز در شدت تجربه تنهایی دخیل می‌دانند. در این مولفه به شما گفته می‌شود که تا چه اندازه احتمال دارد احساس تنهایی را تجربه کنید.