لایف اند می چیست؟

تست ژنتیکی لایف اند می، با همت تیم متخصص و به کارگیری جدیدترین تکنولوژیها و انتقال دانش از پیشرفته ترین مراکز تحقیقاتی دنیا، امکان شناخت ویژگی های ژنتیکی و تغییر سبک زندگیتان را فراهم می سازد.
این تست، با استخراج DNA از نمونه بزاق شما، تحلیل داده‌های حاصل از آن و ارائه گزارشات شخصی سازی شده، به شما برای داشتن سبک زندگی منحصر به فرد و بهبود سلامت جسم و روح کمک خواهد کرد.

مجوزات

عضویت پارک فناوری پردیس

ناحیه نوآوری پردیس با محوریت پارک فناوری پردیس با مسوولیت نهاد ریاست جمهوری و با رويكرد فرابخشي و با کارکردهای زیر در سال 1380 تشکیل شد، مجموعه لایف اند می در زمینه تخصصی پزشکی فردمحور با عنوان واحد فناوری و شعب پارک فناوری پردیس فعالیت می نماید.

گواهی دانش بنیانی

شرکت دانش‌بنیان یا شرکت متمرکز بر دانش، به شرکت‌هایی گفته می‌شود که دانش و فناوری، جزئی جدایی‌ناپذیر از دارایی آن‌ها باشد. مجموعه لایف اند می، تحت نظر معاونت علمی ریاست جمهوری و با تایید دبیرخانه کارگروه ارزیابی شرکت ها و موسسات دانش بنیان، به عنوان یک شرکت دانش بنیان فعال است.

گواهی عملیات خوب آزمایشگاهی

انجام آزمایشات لایف اند می با همکاری آزمایشگاه لیووژن فارمد انجام می‌گیرد. این آزمایشگاه زیر نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سازمان غذا و دارو فعال بوده و دارای گواهی نامه عملیات خوب آزمایشگاهی (GLP) است.

محصولات و خدمات

لایف‌اند‌می در حوزه تکنولوژی و دانش فنی خود از روش Micro Array ژنوتایپینگ استفاده می‌کند که از مزایای آن می توان به بررسی 750000مارکر ژنتیکی، دقت 99.9% تکنولوژی مورد استفاده، عدم نیاز به انجام مجدد تست، طراحی و کیفیت بالای گزارشات، هزینه نسبتا معقول و افزایش داده‌های دیتابیس در طول زمان اشاره کرد.
خوشبختانه array و کیت مورد استفاده ما، از نظر استانداردهای لازم به گونه‌ایست که تقریبا تمام شرکت‌های پیشرفته دنیا از آن استفاده می‌کنند. طرز استفاده از این کیت نسبت به سایر کیت‌های جمع‌آوری بزاق راحت‌تر است و نیاز به استفاده از سوآپ برای جداسازی سلول‌های مخاطی ندارد. به صورتیکه مایع نگهدارنده آن با بستن درب کیت به طور اتوماتیک به نمونه اضافه می‌شود.
از مزایای استفاده از کیت لایف‌اندمی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

• امکان شروع با حجم کمی از DNA با دقت و خلوص بالا
• اندازه گیری تعداد گسترده ای از مارکرها
• کاربردهای گسترده در تحقیقات بالینی

بومی سازی تحقیقات و ارزش آفرینی بیشتر، از ویژگی‌های قابل توجه محصولات لایف‌اندمی می‌باشد که با مطالعات بروز متناسب با نیاز جامعه میسر شده است.
لایف‌اندمی به عنوان اولین شرکت ارائه‌دهنده گزارش تاریخچه خانوادگی در ایران، محصولاتی در حوزه های تغذیه، تناسب اندام، روانشناسی، پوست و زیبایی، غربالگری ناقلین نیز ارائه می‌دهد. در تمامی این گزارش‌ها سعی شده از مفاهیم ساده و قابل فهم و در عین حال علمی استفاده شود.

در کنار داده‌های استخراج شده، توصیه‌های شخصی بر مبنای ژنتیک و وضعیت فعلی هر فرد، فرایند نظارت بر سبک زندگی افراد در قالب جلسات مشاوره ژنتیکی و همینطور یادآوری توصیه‌ها به صورت پیام‌های شخصی‌سازی‌شده از دیگر خدمات این مجموعه است.
تمامی مراجعین ما از امکان ارسال رایگان کیت و خرید محصولات بعدی با هزینه کمتر برخوردار می‌شوند و به منظور ادامه‌دار شدن تمامی خدمات، بررسی مولفه‌های جدید به صورت ماهانه نیز برای مشتریان انجام می‌گیرد.

اعضای هیئت مدیره

 اکبر عبداللهی اصل
دکتر علی اکبر عبداللهی اصل
هیئت مدیره

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران

 میرعماد سلیمانیان
دکتر میرعماد سلیمانیان
هیئت مدیره

عضو هیئت علمی دانشگاه سایمون فریزر

 عارف سلیمانیان
سید عارف سلیمانیان
عضو هیئت مدیره و مدیرعامل

ارزش‌های سازمانی

لایف اندمی یک خانواده بزرگ است و هر خانواده ای بر مجموعه ای از ارزش ها استوار است که فرهنگ آن خانواده را می سازد. ما در لایف اندمی تعاملاتی مبنی بر اعتماد و همکاری متقابل داریم و از عمل مطابق ارزش های خود پا پس نمی کشیم.

پیوستن به تیم

جای شما در تیم لایف اند می خالیست!

رزرومه خود را به Info@lifeandme.net ارسال کنید.

پیوستن به تیم

جای شما در تیم لایف اند می خالیست!