درباره LifeandMe

مجموعه LifeandMe با تشکیل تیمی متخصص و با تجربه در حوزه های مختلف بر آن است با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی ها و با انتقال دانش از پیشرفته ترین مراکز تحقیقاتی دنیا در حوزه تحلیل داده های بزرگ، قدم های کارآمدی در نزدیک کردن هر چه بیشتر مردم به مفهوم پزشکی شخصی سازی شده بردارد. تعریف خدمات نوین و مفید در حوزه سلامت با تکیه بر این قابلیتها که برای عموم جامعه ملموس بوده و تاثیر مهمی در بهبود سبک زندگی افراد داشته باشد، که از ماموریتهای حیاتی LifeandMe می باشد. ارتباط موثر با بدنه تحقیقاتی کشور به منظور خلق ارزش افزوده بر اساس داده های مفید جمع آوری شده از دیگر اهداف کلان مجموعه LifeandMe ،است تا علاوه بر ایجاد ارزش های کوتاه میان مدت برای مشتریان خود، گامی موثر در پیشبرد اهداف کلان پزشکی شخصی سازی شده بردارد.

تلاش LifeandMe

با پیشرفت علم ژنتیک و شناسایی متغیرهای مرتبط با سبک زندگی، موسسین LifeandMe درصدد این برآمدند که فضای جامعه را برای بهره‌مندی از این علم کارامد، بررسی نمایند. پس از نیازسنجی و بررسی‌های عمیق در سطوح مختلف تصمیم به تشکیل تیمی از متخصصین در حوزه‌های ژنتیک، تغذیه، تندرستی و تاریخچه خانوادگی گرفته شد. این کارشناسان تولید محتوای تخصصی در حوزه های ذکر شده را آغاز نمودند و در کنار این افراد تیمی از طراحان و اشخاص مرتبط در زمینه مارکتینگ به گسترش LifeandMe کمک کردند. نتیجه فعالیت‌های شبانه روزی این تیم حرفه‌ای دفترچه تخصصی سبک زندگی است که امروز در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت . موسسین و همکاران LifeandMe شامل مجموعه ای از نخبگان علمی و با سابقه حوزه سلامت کشور می باشند که در زیر به برخی از این اسامی اشاره شده است.

ابزار های lifeandme
تاریخچه LifeandMe

نگاه کوتاهی خواهیم داشت به تاریخچه شرکت ما که می توانید آشنایی مختصری از شرکت LifeandMe داشته باشید.

نظرات مشتریان درباره ما

مشتریان راضی LifeandMe یک دارائی ارشمند است که شرکت ما به آن افتخار می کند، در اینجا می توانید نظر برخی از مشتریان ما رو مشاهده کنید