درباره LifeandMe

مجموعه LifeAndMe با تشکیل تیمی متخصص و با تجربه در حوزه های مختلف بر آن است با به کارگیری جدیدترین تکنولوژی ها و با انتقال دانش از پیشرفته ترین مراکز تحقیقاتی دنیا در حوزه تحلیل داده های بزرگ، قدم های کارآمدی در نزدیک کردن هر چه بیشتر مردم به مفهوم پزشکی شخصی سازی شده بردارد. تعریف خدمات نوین و مفید در حوزه سلامت با تکیه بر این قابلیتها که برای عموم جامعه ملموس بوده و تاثیر مهمی در بهبود سبک زندگی افراد داشته باشد، که از ماموریتهای حیاتی LifeAndMe می باشد. ارتباط موثر با بدنه تحقیقاتی کشور به منظور خلق ارزش افزوده بر اساس داده های مفید جمع آوری شده از دیگر اهداف کلان مجموعه LifeAndMe ،است تا علاوه بر ایجاد ارزش های کوتاه میان مدت برای مشتریان خود، گامی موثر در پیشبرد اهداف کلان پزشکی شخصی سازی شده بردارد.

تلاش LifeandMe

با پیشرفت علم ژنتیک و شناسایی متغیرهای مرتبط با سبک زندگی، موسسین LifeAndMe درصدد این برآمدند که فضای جامعه را برای بهره‌مندی از این علم کارامد، بررسی نمایند. پس از نیازسنجی و بررسی‌های عمیق در سطوح مختلف تصمیم به تشکیل تیمی از متخصصین در حوزه‌های ژنتیک، تغذیه، تندرستی و تاریخچه خانوادگی گرفته شد. این کارشناسان تولید محتوای تخصصی در حوزه های ذکر شده را آغاز نمودند و در کنار این افراد تیمی از طراحان و اشخاص مرتبط در زمینه مارکتینگ به گسترش LifeAndMe کمک کردند. نتیجه فعالیت‌های شبانه روزی این تیم حرفه‌ای دفترچه تخصصی سبک زندگی است که امروز در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت . موسسین و همکاران LifeAndMe شامل مجموعه ای از نخبگان علمی و با سابقه حوزه سلامت کشور می باشند که در زیر به برخی از این اسامی اشاره شده است.

ابزار های lifeandme
واقعیت مجازی

نرم افزار LifeAndMe این قابلیت را به کاربر می‌دهد که بتواند بخش‌هایی از توضیحات کارشناسان در گزارش خود را به صورت ویدئویی تماشا کند. بدین منظور ابتدا نرم افزار LifeAndMe را روی تلفن همراه نصب کرده، پس از اجرای نرم افزار، قسمت واقعیت مجازی را انتخاب، صفحه تلفن همراه را مقابل آیکون نمایش ویدئو قرار دهید. ویدئو متناسب هر بخش نمایش داده می‌شود.

اعضا هیئت مدیره
تاریخچه LifeandMe

نگاه کوتاهی خواهیم داشت به تاریخچه شرکت ما که می توانید آشنایی مختصری از شرکت LifeandMe داشته باشید.

نظرات مشتریان درباره ما

مشتریان راضی LifeandMe یک دارائی ارشمند است که شرکت ما به آن افتخار می کند، در اینجا می توانید نظر برخی از مشتریان ما رو مشاهده کنید

سوالات رایج

1. آیا می توانم با استفاده از داده های ژنتیکی خود بفهمم در چه ورزشی بیش از سایر ورزش ها استعداد دارم؟

به طور کلی این موضوع از نظر علمی دارای اعتبار کافی نیست و باید توجه داشت که بر اساس اطلاعات ژنتیکی نباید اقدام به انتخاب ورزش به خصوصی کرد. این اطلاعات در کنار سایر موارد نظیر علاقه، توان جسمانی، ویژگی های فیزیکی، بیماری ها، شرایط اقتصادی، زمان آزاد و بسیاری از موارد دیگر ارزشمند خواهد بود.

2. آیا اطلاعات ژنتیکی من به طور کامل حفاظت می شود؟

LifeAndMe این اطمینان را به شما می دهد که تمامی اطلاعات ژنتیکی شما کاملا محفوظ است و آن را تحت هیچ شرایطی در اختیار هیچ فرد یا ارگانی قرار نخواهد داد.

3. آیا می توانم صرفا با استناد به اطلاعات ژنتیکی دریافتی برنامه ریزی برای سلامت خود داشته باشم؟

برای آنکه بتوان برنامه ریزی دقیق و بهتر جهت سلامت جسم و روان انجام داد، باید بدانید که اطلاعات ژنتیکی کافی نخواهند بود و می توانند در نقش مکمل ظاهر شوند.

4. آیا در رژیم غذایی می توان فقط به اطلاعات ژنتیکی بسنده کرد؟

برای طراحی یک رژیم غذایی کامل ژن و عوامل محیطی هم زمان با هم باید مورد بررسی قرار بگیرند. نقش عوامل محیطی بسیار پر رنگ خواهد بود.

5. آیا آزمایشگاه مورد نظر LifeAndMe دقت کافی در بررسی اطلاعات ژنتیکی من را دارد؟

LifeAndMe با دقیق ترین و معتبرترین آزمایشگاه ها همکاری می کند و صحت اطلاعاتی که در اختیار شما قرار می دهد را تضمین می کند.

6. آیا گزارشات ارائه شده به من مخصوص خودم می باشد؟

تمامی گزارشاتی که به شما ارائه می شود با توجه به داده هایی است که از نظر ژنتیکی و همینطور ویژگی های فیزیکی شما دریافت می شود و برنامه افراد با یکدیگر تفاوت هایی دارد.

7. آیا تمامی مراحل کار با اطلاع من انجام می شود؟

همه مراحل با رضایت کامل شما انجام خواهد شد و شما از همه موارد مطلع خواهید بود و قبل از اقدام به هر عملی اطلاع خواهید داشت.