خدمات ویژه لایف اند می

مشاوره ژنتیکی

تیم تخصصی ژنتیک لایف اند می، ماموریت دارد تا به مراجعین براساس داده های ژنتیکیشان و همچنین داده های حاصل از جلسات مشاوره، خدمات تخصصی و شخصی سازی شده ارائه دهند. در مشاوره ژنتیک به سوالات اختصاصی هر مشتری در مورد بخش ژنتیکی گزارش ها پاسخ داده می شود.
همچنین در مورد مفهوم پزشکی شخصی سازی شده و اهمیت اطلاع از نیمه پنهان بدن که همان بخش ژنتیکی است توضیحاتی ارائه خواهد شد. هدف از انجام تست های ژنتیکی، تغییر سبک زندگی برحسب ژنتیکمان است.
سبک زندگی شامل طیفی است که یک سوی آن شامل زندگی سالم و سوی دیگر آن زندگی ناسالم قرار دارد. تست ژنتیک در این قسمت مشخص می کند که هر کدام از ما در کجای این طیف قرار داریم.
اگر درسوی ناسالم باشیم، جای نگرانی نیست، زیرا تست ژنتیکی لایف اند می و مشاوره های تخصصی در جهت بهبود کیفیت زندگی به ما کمک خواهند کرد. اگر در نقطه وسط و یا سالم زندگی باشیم هم لایف اند می در جهت ارتقای کیفیت سبک زندگی، برایمان برنامه های کاربردی بسیاری دارد.
تیم تخصصی مشاوران، مقوله اپی ژنتیک را به طور کامل برای شما توضیح می دهند. مفهوم اپی ژنتیک به معنای تغییرات DNA که توالی آن را عوض نمی کند و بر فعالیت ژن اثرگذار است، دلالت دارد. همچنین در جلسات مشاوره در مورد تفسیر نتایج تست ها، بالاخص تاثیر محیط بر روی ژن ها صحبت خواهد شد.
در ادامه در مورد ریسک های ژنتیکی، میزان علمی بودن نقاط ژنتیکی مورد بررسی و چگونگی انجام تست های ژنتیکی نیز اطلاعاتی به مشتری داده می شود. در نتیجه بعد از جلسه مشاوره، شما به خوبی نتایج گزارشات را درک خواهید کرد و ابهامات آنها در زمینه ژنتیکی برطرف خواهد شد.
مهمترین نتایج این جلسه مشاوره، کاربردی شدن تمام مطالب موجود در گزارش های شماست. طول مدت این مشاوره برای هر گزارش ۱۵ تا ۴۵ دقیقه است که توسط متخصصین ما و به صورت رایگان برای شما برگزار می شود.

مشاوره تخصصی

خانه سلامت یومیت در حوزه سلامت الکترونیک فعالیت می‌کند و در راستای ارتقا سلامت جامعه، پیشگیری و همینطور بهبود تجربه کاربری (از طریق تحلیل داده های سلامت) خدمات ارزش افزوده به سازمان ها و افراد ارائه می دهد.
خدمات مشاوره تخصصی بر پایه داده های گوناگون از دیگر خدمات این مجموعه است. تیم تخصصی کارشناسان و مشاوران یومیت، ماموریت دارند تا به مراجعین براساس داده های ژنتیکی شان و همچنین داده های حاصل از جلسات مشاوره، خدمات تخصصی و شخصی سازی شده ارائه دهند.
در جلسات مشاوره تخصصی، برنامه و رژیم هایی ویژه هر فرد ارائه می گردد . این جلسات مشاوره در حوزه های زیر انجام می گردد:
  • مشاوره تغذیه
  • مشاوره تناسب اندام
  • مشاوره روانشناسی
  • مشاوره پوست و زیبایی

ژنتیک پلاس

بعد از انجام تست ژنتیک و دریافت گزارشات، LifeandMe گزارش های تک صفحه ای را به صورت ماهانه برای شما ارسال می کند. این گزارش های کوتاه، با بررسی مولفه های جدید تلاش می کند شناخت و آگاهی شما از وضعیت ژنتیکی تان را افزایش دهد و در این مسیر شما را همراهی کند.
این گزارشات ژنتیکی نیاز به انجام مجدد تست ندارند و با توجه به تحقیقات و مقالات جدید و بروز دنیا، ژن های شما را مورد بررسی قرار می دهند. اطلاعات جالب این گزارش ها به شما در مسیر افزایش روز افزون شناخت خود و شناسایی سبک زندگی منحصر به فردتان کمک قابل توجهی خواهد کرد.
در این محصول که ژنتیک پلاس نام دارد، ماهانه یک مولفه جدید مورد بررسی قرار می گیرد که با بررسی آن تعداد عامل ایجادکننده ویژگی مورد نظر در ژن شما بر اساس ژنوتیپ و وضعیت ژنتیکی تان، بیان می گردد. همچنین با توجه به مولفه مورد بررسی، توصیه ها و یا عوارض و نشانه ها و خصوصیات ویژگی مورد نظر بیان می شود.

پیامک شخصی سازی شده

تیم LifeandMe، با توجه به وضعیت ژنتیکی شما در مولفه های مورد نظر، به صورت هفتگی توصیه هایی را در قالب پیام های شخصی سازی شده به جهت همراهی شما در مسیر ارتقا سبک زندگی ارسال می کند.
این پیام ها در چهار حوزه تغذیه، تناسب اندام، پوست و روانشناسی می باشند. به بیان دیگر تلاش شده است در پیام های شخصی سازی شده، وضعیت فعلی افراد نیز لحاظ شود تا توصیه ها و اطلاعات کاربردی و مفیدی به شما ارائه شود.
مجموعه لایف اند می در راستای حفظ سلامت شما مشتریان عزیز و حمایت بلند مدت از سلامتیتان، این خدمت شخصی سازی شده را در نظر گرفته است. به عنوان مثال؛ شما می توانید در قدم اول فرایند اولیه انجام تست را انجام دهید، سپس گزارش ژنتیکی پوست و زیبایی را خریداری کنید تا 99 نقطه ژنتیکی در 77 ژن شما بررسی شود.
ادامه مسیر را به ما بسپارید تا اطلاعاتی در مورد تاثیر ژن ها بر وضعیت کلی پوست و کاهش هزینه‌های پوستی به شما ارائه دهیم و همچنین به بررسی ده مولفه پوستی رنگدانه های پوستی، پاسخ به آفتاب، کک مک و نقاط آفتاب گرفتگی، اگزما، پسوریازیس، سلولیت و بافت پوست، رطوبت پوست، سن زیستی و خطوط اخم بپردازیم.
کاربرد اساسی ارسال پیام های شخصی سازی شده در این مرحله شناخته خواهد شد. در این مرحله با توجه به ویژگی های ژنتیکی مرتبط با پوست به شما توصیه هایی شخصی سازی شده، جهت مراقبت پوستی دقیق تر ارائه خواهد شد. این روند برای باقی گزارشات هم انجام خواهد گرفت.
چنانچه شما به طور همزمان خریدار گزارشات تغذیه، تناسب اندام، پوست و روانشناسی باشید از پیام های شخصی سازی شده مربوط به هر گزارش برخوردار خواهید شد. لایف اند می همراه دلسوز و متعهدی در تمام طول عمرتان خواهد بود. با یکبار هزینه، از این همراهی مادام العمر بهره مند شوید.