سوالات رایج

آزمایش خون، وضعیت فعلی و تست ژنتیکی لایف‌اند‌می، وضعیت ژنتیکی فرد در هر مولفه را مورد بررسی قرار می‌دهد. بنابراین روند درمانی و سبک زندگی در این دو مورد می‌تواند کاملا متفاوت باشد با توجه به این موضوع که شما با انجام تست لایف‌اند‌می می‌توانید از خطر ابتلا به بیماری‌ها آگاه شده و سبک زندگی خود را بر آن مبنا تغییر می‌دهید تا در آینده نیز خطر ابتلا به مواردی مانند چربی خون بالا و پرفشاری خون به حداقل رسد.

پس از انجام تست بعد از مدت 6 هفته ریپورت های شما آماده است و برای شما ارسال می‌گردد و پس از آن شما یک جلسه رایگان مشاوره با کارشناسان هر حوزه به ازای هر گزارش خریداری شده خواهید داشت. پس از آن نیز همکاران ما در واحد ارتباط با مشتری لایف‌اندمی خدمات بلند مدتی را به شما ارائه خواهند داد.

در ریپورت‌های دریافتی شما، ریسک ابتلا به بیماری‌هایی مانند حساسیت به پروتئین گلوتن، پرفشاری خون و حساسیت به قند لاکتوز مورد بررسی قرار می‌گیرد همچنین در حوزه های تناسب اندام، پوست و زیبایی و روانشناسی بررسی ریسک گروه های دیگری از مولفه ها انجام خواهد شد.

لایف‌اندمی شرکتی دانش بنیان است که تحت حمایت و تایید معاونت علمی ریاست جمهوری فعالیت می‌کند.

این سوال در صفحه حفظ حریم شخصی پاسخ داده شده است.

ورزش و فعالیت بدنی و همچنین رژیم غذایی مناسب در هر سنی حائز اهمیت می‌باشد و اگر سبک زندگی هر فرد با وضعیت ژنتیکی وی هماهنگ و متناسب باشد، تاثیرات مثبتی در روند زندگی فرد خواهد داشت. همچنین شما در ریپورت‌های لایف‌اند‌می می‌توانید از احتمال ابتلا به بعضی بیماری‌ها با خبر شده و روند زندگی‌تان را بر مبنای این داده‌ها تغییر دهید و ابتلا به این موارد را به تعویق انداخته یا از آن‌ها ممانعت کنید.

خیر، آزمایش لایف‌اند‌می، برای هرکسی که خودش را دوست داره مناسب است.

بله، برای انجام تست لایف‌اند‌می محدودیت سنی وجود ندارد.

تیم لایف‌اند‌می، در کارخانه نوآوری های وی واقع در نوبنیاد، گلزار واقع است.

با داشتن اطلاعات در مورد مواردی از قبیل ریسک ابتلا به چاقی و تنظیم روش زندگی، رژیم غذایی و فعالیت بدنی‌تان با این داده ها می‌توانید از ابتلا به چاقی در آینده جلوگیری کنید و از زندگی سالم‌تر لذت ببرید.

بله، با انجام آزمایش لایف‌اندمی، شما می‌توانید یک جلسه مشاوره رایگان تغذیه و همچنین یک جلسه مشاوره رایگان تناسب اندام با متخصصین تغذیه و تناسب اندام تیم لایف‌اند‌می داشته باشید.

شما می‌توانید در منزل یا در آزمایشگاه تحت قرارداد با لایف‌اند‌می بر اساس راهنماهای موجود در کیت نمونه بزاق خود را تهیه کرده و تحویل همکاران ما دهید.

پرداخت وجه مورد نظر به دو صورت میسر است، هم می‌توانید نصف هزینه را هنگام سفارش و نصف دیگر را هنگام تحویل گزارشات دریافت کنید و یا می‌توانید تمام وجه مورد نظر را هنگام سفارش کیت بپردازید.

توجه داشته باشید، درصورتی که خود شما این اطلاعات را در اختیار پزشک یا فرد دیگری قرار دهید هیچ گونه مسئولیتی متوجه لایف‌اند‌می نخواهد بود.

داده های ژنتیکی کاربران لایف‌اند‌می بدون اجازه آن‌ها به هیچ شخص سومی واگذار نشده و در صورت تمایل کاربران و بر اساس ضوابط مرتبط با حفظ حریم خصوصی افراد برای تحقیقات استفاده خواهند شد.

در گزارش‌های دریافتی و همچنین جلسات مشاوره با متخصصین تیم لایف‌اند‌می، با توجه به داده‌های ژنتیکی و وضعیت فعلی سلامتی‌تان، به شما توصیه‌هایی برای همسو کردن سبک زندگی‌تان متناسب با وضعیت ژنتیکی منحصر به خودتان می‌شود که می‌توانید از آن‌ها برای شناخت بیش‌تر خود و رسیدن به زندگی سالم‌تر بهره ببرید.

انتخاب با شماست . شما می‌توانید در منزل خودتان و یا در آزمایشگاه تحت قرارداد با لایف‌اند‌می تست خود را انجام دهید.

بله. با هماهنگی قبلی می‌توانید به آزمایشگاه جامع تحقیقات دانشگاه تهران مراجعه کنید.

تهران- خیابان ایتالیا- حدفاصل خیابان شیرازی و قدس- پلاک 41- آزمایشگاه جامع تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی تهران (آزمایشگاه لیوژن فارمد)

امکان بازیابی از طریق اس‌ام‌اس و امکان بازیابی از طریق پنل سایت وجود دارد.