پیامک های شخصی سازی شده

تیم LifeandMe، با توجه به وضعیت ژنتیکی شما در مولفه های مورد نظر، به صورت هفتگی توصیه هایی را در قالب پیام های شخصی سازی شده به جهت همراهی شما در مسیر ارتقا سبک زندگی ارسال می کند. این پیام ها در چهار حوزه تغذیه، تناسب اندام، پوست و روانشناسی می باشند. به بیان دیگر تلاش شده است در پیام های شخصی سازی شده، وضعیت فعلی افراد نیز لحاظ شود تا توصیه ها و اطلاعات کاربردی و مفیدی به شما ارائه شود. مجموعه لایف اند می در راستای حفظ سلامت شما مشتریان عزیز و حمایت بلند مدت از سلامتیتان، این خدمت شخصی سازی شده را در نظر گرفته است.
به عنوان مثال؛ شما می توانید در قدم اول فرایند اولیه انجام تست را انجام دهید، سپس گزارش ژنتیکی پوست و زیبایی را خریداری کنید تا 99 نقطه ژنتیکی در 77 ژن شما بررسی شود. ادامه مسیر را به ما بسپارید تا اطلاعاتی در مورد تاثیر ژن ها بر وضعیت کلی پوست و کاهش هزینه‌های پوستی به شما ارائه دهیم و همچنین به بررسی ده مولفه پوستی رنگدانه های پوستی، پاسخ به آفتاب، کک مک و نقاط آفتاب گرفتگی، اگزما، پسوریازیس، سلولیت و بافت پوست، رطوبت پوست، سن زیستی و خطوط اخم بپردازیم.
کاربرد اساسی ارسال پیام های شخصی سازی شده در این مرحله شناخته خواهد شد. در این مرحله با توجه به ویژگی های ژنتیکی مرتبط با پوست به شما توصیه هایی شخصی سازی شده، جهت مراقبت پوستی دقیق تر ارائه خواهد شد. این روند برای باقی گزارشات هم انجام خواهد گرفت.
چنانچه شما به طور همزمان خریدار گزارشات تغذیه، تناسب اندام، پوست و روانشناسی باشید از پیام های شخصی سازی شده مربوط به هر گزارش برخوردار خواهید شد. لایف اند می همراه دلسوز و متعهدی در تمام طول عمرتان خواهد بود. با یکبار هزینه، از این همراهی مادام العمر بهره مند شوید.

پیامک های شخصی سازی شده

نمونه پیام های شخصی سازی شده