ژنوپلیت

جهت کاربردی شدن اطلاعات موجود در گزارش تغذیه و راحتی حال شما، به همراه گزارش تغذیه دفترچه دستورغذایی ژنوپلیت نیز به شما عزیزان تقدیم می‌گردد. در این دفترچه اطلاعات مفیدی در رابطه با سبک تغذیه‌ تنظیم شده است از جمله:

  • ارائه نکات غذایی شخصی سازی شده
  • دستور پخت غذاهای ایرانی متناسب با گزارش تغذیه
  • استفاده از موادغذایی مهم و ضروری با توجه به ژنتیک هر فرد

توضیحات و فواید

ژنوپلیت، دفترچه دستور غذایی شخصی سازی شده است. در گزارش تغذیه لایف اندمی ۱۵ مولفه ژنتیکی بررسی و وضعیت شما در آن ها مشخص می شود.
ژنوپلیت، با توجه به وضعیت ژنتیکی و فعلی شما در مولفه ها، به شما غذاهایی متناسب با وضعیتتان ارائه می دهد.علاوه بر پیشنهاد غذایی، نوع و میزان مواد اولیه برای هر غذا به شما بسته به شرایطتان و به صورت منحصر به فرد گفته می شود و سپس دستور و روش پخت آن غذا ذکر می شود.
گزارش ژنتیکی تغذیه لایف اند می، با هدف ترویج سبک زندگی سالم، حفظ سلامتی وارائه اصول تغذیه سالم به ارائه محصول شخصی سازی شده ژنوپلیت پرداخته است. برنامه های غذایی در ژنوپلیت، با توجه به وضعیت ژنتیکی شما و مواردی مثل سطح فشار خون ( دارای پرفشاری خون یا نه) نکات غذایی شخصی سازی شده ای به شما ارائه می دهد.
 که می توانید با رعایت آن ها در زندگی روزمره و همچنین حین پخت دستور های غذایی موجود در ژنوپلیت، رژیم غذایی سالم تر داشته باشید. در گزارش تغذیه لایف اندمی مولفه هایی نظیر؛ چاقی، چربی خون، ویتامینD، کافئین، لاکتوز، میل مصرف به میان وعده، سلیاک، کلسیم، فولات، فقر آهن، سطح بالای آهن، فولات، ویتامین B12، ویتامین A، میزان چربی کل و غلات کامل بررسی می شود. به همین ترتیب پس از انجام تست ژنتیک و بررسی سطح مولفه های مذکور در بدن شما، رژیم غذایی شخصی سازی شده در قالب محصول ژنوپلیت به شما ارائه خواهد شد.
KAdo-shekam-por
کدو شکم پر
Tahchin-gosht
ته چین گوشت
Soup-shir
سوپ شیر
Morgh-ba-rozmary
مرغ با رزماری
Meygo-polo
میگو پلو
Dolme-felfeli
دلمه فلفلی

تماس با کارشناسان ما